Form

DANET ONLINE

Üye Girişi

OK

Yeni misin?

Ücretsiz üye ol

Eğer kayıt yaptırmadıysanız birkaç dakika içinde sitemize üye olup giriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapabilmek ve kampanyalardan faydalanabilmek için sitemize üye olmak gereklidir.
DANET'in benzersiz lezzet ve kalitesini kolayca online satın alabilirsiniz.

Gizlilik bildirimi

Sitemizde alışveriş esnasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri asla sistemimizde kaydedilmez ve saklanmaz. Ayrıca DanetEvimde.Com sitesi, sizden aldığı kişisel, iletişim ve diğer bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Üyelik için alınan iletişim ve adres bilgileriniz, alışveriş amacının gerçekleşmesi için gerekmekte olup, alışveriş işlemlerini kolay ve hızlıca tamamlayabilmenizi sağlamaktadır. Bu bilgilere erişim ve değişiklik hakkı sadece bilgi sahibine aittir. Ancak tahsis edilen kullanıcı adı ve şifre ile erişim mümkündür. Bu yüzden kullanıcı erişim bilgilerinizi güvenle saklamanız ve başkaları ile kesinlikle paylaşmamanız gerekmektedir.

Sitemizden satış hizmetleri ile ilgili duyuru, kampanya, ürün ve benzer faydalı hizmetleri duyurma adına bazı çalışmalar yapabilir. Kişi, isterse bu hizmetlerden kendini muaf tutmak isteyebilir. Böylece sizden alınmış olan bilgiler 3 amaç dışında kullanılmaz.

- Siparişin ilgili kişi ve adrese gönderilmesi
- Faturalandırması
- Verilen iletişim yolları ile duyuru ve bilgi gönderme